בית ועיצוב

מנו שלם משרד אדריכלים

מנו שלם הוא משרד אדריכלים בינלאומי יוקרתי, הפונה לקהל הפרטי והעסקי ומציע תכנון בתים פרטיים, דירות יוקרה ומלונות כולל עיצוב פנים עד הפרטים הקטנים ביותר.

המשרד הוקם על ידי האדריכל מנו שלם בשנת 2003 המפיק יצירות יוקרה זה כשני עשורים. עבור המשרד סטנדרט הוא מילה מגונה. אין כזה וגם לא יהיה. הכל נעשה תוך חשיבה יצירתית ומעמיקה בשילוב החומרים היוקרתיים ביותר.

עבור המשרד כל פרויקט הוא מופע תיאטרון וכל חלל הוא סצנה הנעשית בהפקה הדומה לסרט הוליוודי. האדריכל מנו שלם מגדיר את עצמו כבמאי המנצח על הפרויקט ביד רמה ומתבל אותו בחמימות ייחודית בעזרת הוספת אלמנטים מוקפדים – ממש עד לפרטי פרטים. כלל החומרים והאלמנטים המשולבים בפרויקט הם מהיוקרתיים ביותר, פרי דמיונו היצירתי של שלם. כשמדברים על רמת ביצוע, אין מקום לטעויות, הן הגבוהות ביותר ומשלבות נועזות, אלגנטיות וחוצפה מעודנת.

מנו שלם - אדריכל

חשיבה מעמיקה לצד שילוב חומרים יוקרתיים, הם אלה שאופפים בחלל המשרד בכל תחילת כל פרויקט. המטרה היא להתאים לכל לקוח מרחב מושלם, שמצד אחד נראה כמו מופע תיאטרון מהפנט, ומצד שני מייצר פונקציונליות בלתי מתפשרת. שילוב של שני הפרמטרים הללו מסביר את עבודות היוקרה המתקבלות החוצות את קו הדמיון.   

מלבד החשיבה השונה מהסטנדרט, שלם משלב בפרויקטים אלמנטים היוצרים אש בחלל בעזרת חומרים חכמים וקיצוניים כאחד, כדוגמת מתכות מיוחדות, עץ, בטון, שיש ועוד. את החוצפה של החומרים הללו לא ניתן לפספס, פשוט ז'רגון משלו שמתנוסס בחלל.

כתובת: רשפון, הפרחים 19

טלפון: 054-5524965

מייל: [email protected]

אתר: shallem.com

אולי יעניין אותך גם

אלדד סופר – אדריכל

בית ועיצוב אלדד סופר – אדריכל אלדד סופר הנו אדריכל בינלאומי מוביל, בוגר מכללת בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב סביבתי ולימודי השתלמות בתחום השימור מטעם ממשלת

לכתבה המלאה »