בית ועיצוב

אהד יחיאלי I אדריכלים

סטודיו 'אהד יחיאלי אדריכלים' הוקם בשנת 2003 ומתמחה בבניית בתי יוקרה בסביבות עירוניות וכפריות, בדגש על איכות תכנון גבוהה וניקיון סגנוני וחומרי, תוך ניצול מיטבי של נתוני המגרש, הסביבה ותנאי השטח.

את הסטודיו הקים אדריכל אהד יחיאלי. יחיאלי סיים לימודי אדריכלות (B ARC) באוניברסיטת תל אביב ובטכניון של דלפט, הולנד, מרצה ומנחה פרויקטים בבית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב ועוסק בפעילות התנדבותית וציבורית במסגרת הקהילה.

עבודות הסטודיו התפרסמו לאורך השנים בספרות המקצועית ובעיתונות בארץ ובעולם, בפסטיבל בתים מבפנים והיו מועמדות לפרסי אות העיצוב ופרס מגזין בנין ודיור. הסטודיו מוביל קו עדכני ובעל ניסיון תכנון של עשרות בתים בכל סביבות המגורים בישראל. בתים בתכנון הסטודיו נבנו בסביבות לב העיר, שכונותיה ובפרבריה, מושבים וקיבוצים, בשכונות הרחבה במושבים וקיבוצים ובסביבות המצויות בתהליכי התחדשות ושינוי.

כל פרויקט מבוסס על היכרות עם הבונים וייחודיותם, והתאמת כל בית ובית לבעליו ולסביבתו. כל אחד מהבתים מתוכנן בתהליך ייחודי וליווי צמוד ובמעורבות הלקוח. הסטודיו כולל ארבעה אדריכלים המביאים את העיצוב לידי ביצוע, כאשר בראשם עומד האדריכל אהד יחיאלי המלווה כל לקוח משלב הקונצפט ועד סיום הבנייה. הסטודיו שם דגש על ליווי צמוד, ומימוש החזון האדריכלי של הלקוח והאדריכל, במטרה לוודא שיש התאמה בין התכנון לביצוע בפועל.

צוות הסטודיו מעורב בכל פרטי התכנון והביצוע ובכל שלבי העבודה, שכם אל שכם עם הבונים, ומייצרים עבורם חוויית בנייה מקצועית ונעימה יותר, תוך מיצוי אפשרויות הבנייה במסגרת התקציב וצמצום הוצאות בלתי מתוכננות.

כתובת: קיבוץ גלויות 23 תל אביב

טלפון: 050.7353282

אתר: www.oya.co.il

מייל:     [email protected]

אולי יעניין אותך גם

אביחי כהן – אדריכל

בית ועיצוב אביחי כהן – אדריכל "ארכידרום" אדריכלים הנו משרד אדריכלים מוביל בדרום אשר הוקם בלב בירת הנגב – באר שבע. את המשרד הקים האדריכל

לכתבה המלאה »