בית ועיצוב

טלי דורה סטודיו לאדריכלות ועיצוב

סטודיו לאדריכלות ועיצוב בניהולה של טלי טורג'מן דורה עוסק בתכנון ועיצוב חללים בתחום הבנייה הפרטית והציבורית בארץ ובחו"ל זה כעשרים שנה.

בעלת המשרד, טלי טורג'מן דורה, טבעה את חותמה בכמה פרויקטים ייחודיים, בהם וילות ובתים פרטיים, בנייני משרדים, מרכזי עסקים, בתי ספר וגני ילדים, מרכזי בידור ופנאי, בתי קולנוע ועוד.

צוות הסטודיו מוביל ברמה אישית את הפרויקטים ואת תהליכי התכנון, ההגשה, העיצוב והפיקוח וכל זאת בגישה המשלבת בין החומר, הסביבה והרוח. התכנון ההוליסטי מתבצע תוך ראייה רחבה המתייחסת למכלול השלם של הפרויקט ומיושם בעזרת בחירת החומרים והקו העיצובי אשר יושפעו ממיקומו ואופיו של הפרויקט, התקציב שהוגדר ושיקולי אקלים וסביבה.

ביחד עם שמירה על עקרונות התכנון החופשיים מקפיד צוות המשרד על דיוק בפרטים וביצוע מושלם ומדוקדק של שלבי הפרויקט השונים. תהליך העבודה כולל ביצוע תחקיר רקע והראיונות, הגדרת מסגרת תקציב, ביקור מקדים באתר המיועד, עריכת סקיצות ראשוניות במספר חלופות, הגשת תכניות לאישור הרשויות, עיצוב, פיקוח והבאת הפרויקט לקו הגמר.

צוות הסטודיו מקפיד להתרענן בתפישות תכנוניות עדכניות ובטכנולוגיות בנייה ועיצוב מודרניות, כמו גם משלב בנייה ירוקה, פאנג-שוואי, תקנות נגישות לבעלי מוגבלויות, חומרי בנייה ועיצוב מודרניים מגוונים. הסטודיו כולו עובר הכשרות ועדכונים בשימוש בתוכנות מחשב מתקדמות ביותר לשרטוט וביצוע הדמיות תלת ממד המסייעות ליזם, או המשפחה – במקרה של בנייה פרטית, לשוטט במרחבי הפרויקט ולחוות את החוויה המלאה בטרם הונחה אפילו אבן הפינה.

כתובת: בית חרות, המדגרה

טלפון: 054-4966186

מייל: [email protected]

אתר: arct.co.il

אולי יעניין אותך גם

אולגה ברלין I אדריכלית

בית ועיצוב אולגה ברלין I אדריכלית משרד 'ברלין אדריכלים' הוקם על ידי האדריכלית אולגה ברלין, המתמחה בתכנון בנייה פרטית ייחודית זה כעשור. המשרד משלב בין

לכתבה המלאה »

מנו שלם משרד אדריכלים

בית ועיצוב מנו שלם משרד אדריכלים מנו שלם הוא משרד אדריכלים בינלאומי יוקרתי, הפונה לקהל הפרטי והעסקי ומציע תכנון בתים פרטיים, דירות יוקרה ומלונות כולל

לכתבה המלאה »

רוזנצוייג I אדריכלים

בית ועיצוב רוזנצוייג | אדריכלים משרד רוזנצוייג אדריכלים הוקם בשנת 1990 על ידי האדריכל אריה רוזנצוייג ואליו הצטרפו בניו אמיר וזיו אשר סיימו את לימודי

לכתבה המלאה »