בית ועיצוב

ניר ועדי צרפתי - אדריכלים

'ניר ועדי צרפתי אדריכלים' – משרד מתכננים בבעלותם של בני הזוג ניר ועדי צרפתי,
אדריכלים בעלי תואר B.Arch בהצטיינות מהמחלקה לארכיטקטורה בצלאל, ירושלים.

יחד גיבשו תפיסת תכנון ייחודית המשלבת בין פנים המבנה לחוץ באופן הרמוני באמצעות תכנון שלם המאגד את כל המעטפת התכנונית והעיצובית.

ניר ועדי הכירו בקפיטריה במהלך הלימודים ושיחה שהחלה על כוס קפה הובילה לחיים משותפים ופתיחת משרד מוביל בתחום האדריכלות והעיצוב. ממש כמו סיפור המפגש ביניהם, כך כל מפגש עם לקוח חדש טומן בחובו פוטנציאל להתהוות לסיפור מרתק.

ניר ועדי צרפתי אדריכלים

כבני זוג ושותפים לעשייה הם יצרו תפיסה תכנונית וביצועית המשלבת בין חשיבה משותפת ותעוזה, שמטרתה לייצר פתרונות קצה התפורים למידות הלקוח ונשענים על מסורת תכנון מובנית.
העבודה נעשית בשיתוף פעולה מלא ואישי עם הלקוח תוך התאמת סביבת המחייה והחללים לצרכיו הפונקציונליים.

ההיכרות עם הלקוחות מציפה רבדים הדורשים התיחסות תכנונית ופיתוח פרוגרמה תואמת תקציב החל משלב התכנון הראשוני, דרך תכנון לביצוע, ליווי ופיקוח במהלך הבנייה ועיצוב אלמנטים ייחודיים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר המועילות לסביבה ולאיכות המבנה.

תהליך התכנון כולו נעשה בתלת מימד מלא, כולל סקיצות והדמיות תהליך המאפשרות הבנה מיידית וקלה של החללים, התנועה בהם והחוויה אותם הם מייצרים.
המשרד עובד בשיתוף פעולה עם צוות מתכננים ויועצי תכנון הטובים בארץ, בהם מנהלי פרויקטים ומפקחים, מהנדסי שלד, מהנדסי חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר,  מתכנני נוף ופיתוח, ועוד. לכל פרויקט מרכיבים צוות ייעודי אשר ידע להביא לסיומו באופן המקצועי והיעיל ביותר.

 

ההיכרות המעמיקה עם הלקוחות, תשומת הלב, הירידה לפרטים ואופי התכנון הנקי והמדוייק מותירים יצירות העומדות במבחן הזמן ומשרתות את לקוחות המשרד במשך שנים.

אולי יעניין אותך גם

רוזנצוייג I אדריכלים

בית ועיצוב רוזנצוייג | אדריכלים משרד רוזנצוייג אדריכלים הוקם בשנת 1990 על ידי האדריכל אריה רוזנצוייג ואליו הצטרפו בניו אמיר וזיו אשר סיימו את לימודי

לכתבה המלאה »