בית ועיצוב

אמני לוי | מעצבת פנים

אמני לוי, מעצבת פנים מעל 12 שנה עוסקת בתכנון מגורים בלבד כולל תכנון ועיצוב חוץ כקו משלים לעיצוב הפנים. קהל היעד של אמני הוא מגוון, אין לה סגנון עיצוב מסוים, אלא מתאימה לכל לקוח את מה שמתאים לאופיו.

הפגישות עם אמני הן מרתקות וחווייתית, מדברים על הכל, מיישרים קו ומתחילים לעבוד. אמני תוססת וצבעונית באופייה, ומפזרת אנרגיות בחלל ומותירה חותם ייחודי משלה בכל חלל. פרפקציוניזם הוא שם נרדף שלה ואת זה היא משלבת עם איכות ודיוק ברמה גבוהה.

שירותי העיצוב והתכנון ניתנים ממש מא' ועד ת'. מבחינתה התהליך הוא חברי וידידותי, היא מתחברת ללקוח, מבינה את שאיפותיו ודרישותיו ומשם מתחילה לתכנן את ביתו בסגנון העיצוב הרצוי, אם זה צבעוני, ניטרלי, מודרני וכך הלאה. היצירתיות של אמני מורגשת היטב בעובדותיה, היא מביאה רעיונות לידי ביצוע, כאשר פרקטיות נמצא בראש מעייניה, מבחינתה יופי הוא לא מספיק, בית צריך לשרת את הלקוח ולהתאים לאורח חייו.

לאחר חלוקת הבית ותכנון מקיף, היא מתחילה להלביש את הבית בבדים ואלמנטים מדויקים, תוך הקשבה מלאה ללקוח, מקצועיות בלתי מתפשרת, ומציעה פתרונות טכניים לביצוע הדברים. פשוט מכירה את שפה העובדים בשטח. חוויית עבודה קסומה ושיתוף פעולה מלא מובטחים בכל שלב, פשוט חוויה שלא תרצו שתיגמר.

היתרון הבולט בשירותיה של אמני הוא האפשרות לקבל הכל תחת קורת גג אחת. היא מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, ממש יד ביד, החל מבחירת חומרים דרך בניית הקונספט, וכלה ובכניסתו של הלקוח לדירה עם המזוודות. ממש מוכרת דברים שאפשר ליישם בשטח, מדברת שפה פרקטית ויוצרת חללים קסומים שניכר שעברה בהם יד מקצועית.

כתובת: כפר סבא, ששת הימים 49

טלפון: 054-3454830

אימייל: [email protected]

אתר: amani.co.il

אולי יעניין אותך גם

מירב אלקובי מעצבת פנים

בית ועיצוב מירב אלקובי מעצבת פנים סטודיו לתכנון ועיצוב פנים מירב אלקובי מציע שירותי תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים. את הסטודיו הקימה מירב אלקובי, בעלת

לכתבה המלאה »

מיקי יגור – מעצבת פנים

בית ועיצוב אורלי גלנץ – מעצבת פנים אורלי גלאנץ, מעצבת פנים מובילה המתמחה בעיצוב מודרני אקלקטי עם נגיעות חמות. אורלי מביאה רקורד עשיר, עבדה בעברה

לכתבה המלאה »