בית ועיצוב

דנה בילדנר | מעצבת פנים

דנה בילדנר מעצבת פנים מובילה זה 15 שנה ועבורה "חלומות נועדו כדי להגשימם", זה המוטו שלה. לאחר שנים רבות של עשייה במסלולי ניהול, שיווק פיתוח עסקי והדרכה במסגרות ייחודיות, הרגישה שהגיע הזמן למימוש חלום ישן והכנסת קצת צבע לחייה.

דנה מומחית בתחום התכנון, ליווי ועיצוב פרויקטים פרטיים ומסחריים ומעצבת חלומות לבתים פרטיים, דירות, בתי יוקרה, פנטהאוזים ודירות לצעירים.

עבודת העיצוב משקפת את האהבות הגדולות בחייה – אנשים וסגנון. אוהבת לחדש ולהביא את העיצוב האחר, סטיילינג עם אופי, כזה שלא רואים בשום מקום אחר. בעיצוביה השפה תהיה שונה ולא סטנדרטית, עיצוב החלל יהיה חם ונעים עם שיק מיוחד, ממש עושה מיקס טבעי על ידי שילוב של חומרים וצבעים מסגנונות שונים המתכתבים עם אישיותו של הלקוח.

פגישת היכרות עם הלקוח היא הקלף המנצח עבורה. היא מגיעה לשטח עם האנרגיות הטבעיות שלה כדי להכיר את המשתמשים המרכזיים בבית, סוקרת את ביתם ומתרשמת מהדברים הקטנים. לומדת להכיר את האנשים איתם היא נפגשת, אהבותיהם לסגנון מסוים, לצבעוניות, לחומרים. בהתאם לכך היא בוחרת את הסגנון הרצוי ומפזרת קסם צבעוני בחלל המתאים לדרישת הלקוח, תקציבו וסגנון חייו. 

לאורך שנות עבודתה השלימה מגוון לא מבוטל של פרויקטים, החל מהלבשת חדרים ושיפוץ דירות, ליווי לקוחות צעירים החל  משלב קניית הדירה מקבלן ועד כניסתם לדירה, תכנון ועיצוב בתים חדשים וישנים לאוכלוסיות צעירות ואוכלוסיות בוגרות, ועד משרדים ועסקים. לתפיסתה, אין פרויקט "גדול" וכל פרויקט מהווה עולם ומלואו עבורה ועבור לקוחותיה. כל זאת נעשה באהבה גדולה תוך הקשבה אמיתית ללקוח וחשיבה יצירתית ומחדשת בכל שלב בתהליך העיצוב.

כתובת: סביון

טלפון: 054-5564484

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

מזל גלבוע

בית ועיצוב מזל גלבוע | מעצבת פנים מזל גלבוע בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים זה כעשור בתחום, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות, בתים דירות יוקרה. חיה

לכתבה המלאה »

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

בית ועיצוב Cohens אדריכלות ועיצוב פנים Cohens' עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, 'עיצוב הוא רק

לכתבה המלאה »

שגית בר-חן מעצבת פנים

בית ועיצוב שגית בר-חן מעצבת פנים סטודיו לתכנון ועיצוב פנים 'שגית בר-חן" מתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה, בתים פרטיים ומתחמים מסחריים. מאז ומתמיד הייתה שגית

לכתבה המלאה »