בית ועיצוב

מיקי יגור - מעצבת פנים

מיקי יגור, מעצבת פנים מובילה בתחומה, בוגרת מכללת אולטימה בעיצוב פנים, מרצה לצבע ב-פנים במכללה מובילה ומביאה צבעוניות על ידי בחירת האלמנטים הנכונים לחללים שאותם היא מעצבת. לתחום המרתק הגיעה מיקי לפני 20 שנה, כאשר התחילה לעסוק באדריכלות ושרטוטים.

מהר מאוד עברה לתחום הנוצץ המאתגר והיצירתי – עיצוב פנים. מיקי היא ללא ספק שונה בנוף המעצבים, סטנדרט אצלה הוא לא אופציה ואפילו לא קרוב והיא מגיעה לשבור את המראה השבלוני ואת הלובן המסורתי של דירות מקבלן.

סגנון עיצוב סולידי לא תמצאו אצל מיקי, הכל חייב להיות מיוחד, עם ערך מוסף וצבעוני עם יצירת מופת בפני עצמה. עבודות התכנון נעשות עד לפרטי פרטים, כבר משלב התכנון הראשוני. היא לומדת את הרגלי חייו של הלקוח ואת צרכיו וממשיכה כל הדרך עד לאגרטל שיונח על השולחן. מיקי מחוברת למראה דרמה קווין ומראה אירופי, ומביאה משב רוח דרמטי לעולם העיצוב. מבחינתה לא תישן בלילה עד שלקוח יהיה מרוצה ויקבל חלל מושלם המתאים לאופי התא המשפחתי שלו. 

העבודה עם מיקי היא מאתגרת וחווייתית. היא מביאה ארסנל של יצירתיות, עובדת עם אמוציות ורואה פרויקט כאתגר, פשוט נותנת את כל כולה, את הנשמה. שירותי העיצוב ניתנים לסקטור הפרטי והעסקי, כגון בתים פרטיים ודירות, חנויות, בתי קפה ומשרדים.

כתובת: רמת גן, אבני החושן 6

טלפון: 052-2750596

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

תהל ארז מעצבת פנים

תהל ארז מעצבת פנים

בית ועיצוב תהל ארז מעצבת פנים תהל ארז, מעצבת פנים מובילה, בוגרת לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6B ומעצבת חללים ללקוחות פרטיים ועסקיים. היא שואבת את

לכתבה המלאה »

מזל גלבוע

בית ועיצוב מזל גלבוע | מעצבת פנים מזל גלבוע בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים זה כעשור בתחום, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות, בתים דירות יוקרה. חיה

לכתבה המלאה »