בית ועיצוב

מירב אלקובי מעצבת פנים

סטודיו לתכנון ועיצוב פנים מירב אלקובי מציע שירותי תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים. את הסטודיו הקימה מירב אלקובי, בעלת ניסיון בעיצוב ותכנון חללים זה 15 שנה, בוגרת לימודי סחר בין לאומי ולימודי עיצוב ואדריכלות פנים.

מירב מאמינה שהיופי מתחיל מפנים, בדיוק כמו בטיפוח האישי, כך גם בתכנון הבית. מתחילים מבפנים, יוצרים תשתיות הולמות ועליהן מיישמים בקפידה את השימוש בחומרי הגלם. תפקידו של מעצב פנים הוא לנצח על תזמורת שלמה של בעלי מקצוע ויועצים ולתאם בין הגורמים השונים, ולכן עליו ללמוד את שפתם כדי להצליח במשימה.

מירב אלקובי מעצבת פנים

מירב מביאה לשטח ניסיון רב בליווי לקוחות פרטיים, מכירה את התחום מאספקטים שונים ומגוונים, ולכן היא מונעת מלקוחות לעשות טעויות שיכולות לחסוך להם זמן וכסף. מירב לא עובדת לפי טרנדים. מבחינתה החלומות של הלקוח יהיו המרכז, והם יתחברו בסינרגיה מושלמת עם שגרת חייו. היא מתחילה בעבודת תחקיר ושמה את המשפחה במרכז וסביבם היא בונה את הפרויקט. לאורך כל הדרך היא מייצרת להם את החוויה שהם רוצים לחוות, בדגש על אסתטיקה.

נוסף לעבודת העיצוב, מירב עוסקת בשעות הפנאי בציור, ולכן לקוחותיה יוכלו ליהנות משילובי צבעים מיוחדים בחללים ויצירות הדומות לציורי אמנות. כמו כן, ישנה אפשרות לרכישת ריהוט ומוצרי נוי מאיטליה וסין בליווי אישי של מירב. 

כתובת: הנשיא הראשון 25 רחובות

טלפון: 050-7808222

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

בית ועיצוב Cohens אדריכלות ועיצוב פנים Cohens' עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, 'עיצוב הוא רק

לכתבה המלאה »