בית ועיצוב

אורלי גלנץ - מעצבת פנים

אורלי גלאנץ, מעצבת פנים מובילה המתמחה בעיצוב מודרני אקלקטי עם נגיעות חמות. אורלי מביאה רקורד עשיר, עבדה בעברה בשיפוץ ותכנון דירות בבוקרשט בירת רומניה והיא מתחברת לסגנון האירופי המביא לה השראה רבה לעיצוב חללים. האלגנטיות האירופית מודגשת בעבודה, כמו גם העיצובים השונים הלקוחים ממדינות שונות ברחבי העולם.

אהבתה הגדולה לטקסטילים וטפטים בעלי מרקמים מיוחדים מאפשרים לה למלא את החלל בחמימות המתבקשת בצורה שתאפשר לכל קיר לספר סיפור משלו. כל קיר מקבל את הטיפול הראוי שלא יישאר בודד במערכה. לפעמים הקיר ילבש טפט חמים ולעתים חיפוי קיר אלגנטי ומרשים ממש בהשראת  העיצובים באירופה. המטרה שלה היא לחבר בין כמה סגנונות עיצוב יחד החוברים בהרמוניה בחלל.

אורלי גלנץ - מעצבת פנים

משרדה של אורלי פונה ללקוחות שמעוניינים להביא לחלל עיצובים בהשראות שונות מכל רחבי העולם עבור בתים פרטיים ודירות. תהליך העיצוב נעשה בליווי אישי של הלקוח בהתאם לחלומותיו, ממש מרמת התכנון לבנייה, דרך הכנת כתבי כמויות וכלה בעיצוב וסטיילינג – הלבשת הבית. כל זאת כמובן עד לקבלת המפתחות והתחלת החיים בדירה החלומית.

כתובת: תל מונד, הנוטע

טלפון: 054-4473309

מייל: [email protected]

אתר: www.orlyinteriors.co.il

אולי יעניין אותך גם

תהל ארז מעצבת פנים

תהל ארז מעצבת פנים

בית ועיצוב תהל ארז מעצבת פנים תהל ארז, מעצבת פנים מובילה, בוגרת לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6B ומעצבת חללים ללקוחות פרטיים ועסקיים. היא שואבת את

לכתבה המלאה »

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

בית ועיצוב Cohens אדריכלות ועיצוב פנים Cohens' עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, 'עיצוב הוא רק

לכתבה המלאה »