בית ועיצוב

שגית בר-חן מעצבת פנים

סטודיו לתכנון ועיצוב פנים 'שגית בר-חן" מתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה, בתים פרטיים ומתחמים מסחריים. מאז ומתמיד הייתה שגית מחוברת לעיצוב. עוד בהיותה ילדה בת 12 שרטטה את שטח ביתה ביצירתיות, הזיזה פריטים ממקום למקום וידעה בליבה שתעסוק בתחום התכנון והעיצוב.

שגית בר-חן הגשימה את חלום ילדותה ויצאה ללימודי עיצוב פנים ופתחת משרד בוטיק משלה. בתהליך עבודתה עם לקוחות היא מציגה להם את הדבר הבא ומגמות חדשניות, מלווה אותם באופן אישי ומתמחה בניצול חללים בצורה מקסימלית, ממש עד למילימטר. בתהליך עבודת התכנון היא עובדת בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח במטרה לבחור את השפה העיצובית הנכונה עבורו.

הסטודיו של שגית בר-חן מתייחס לכל פרויקט באופן אישי, כמעין בן יחיד. היא מתשאלת בצורה נבונה כל דייר עוד טרם התחלת הפרויקט כדי להגיע לתוצאות המדויקות ביותר. האג'נדה שלה היא שכל פרויקט מתחיל ומסתיים ובחיבור ובהיכרות מעמיקה בהיבט האנושי והעיצובי וחובר יחד בסינרגיה מושלמת עם האלמנטים הפזורים בחללים.

פרקטיקה לצד אסתטיקה ויופי זה מה שתמצאו בפרויקטים המגוונים של שגית. היא מתרגמת את הרצונות, החלומות והשאיפות של הלקוחות לידי תכנון עיצוב והלבשת החלל בהתאמה אישית. "כל לקוח הוא עולם ומלאו וכל פרויקט הוא שונה ומיוחד עבורה".

כתובת: מרכז הארץ והשרון

טלפון: 050.2882322

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

אורלי גלנץ - מעצבת פנים

אורלי גלנץ – מעצבת פנים

בית ועיצוב אורלי גלנץ – מעצבת פנים אורלי גלאנץ, מעצבת פנים מובילה המתמחה בעיצוב מודרני אקלקטי עם נגיעות חמות. אורלי מביאה רקורד עשיר, עבדה בעברה

לכתבה המלאה »