בית ועיצוב

נמפיאה משתלות בע"מ

חברת נמפיאה בע"מ הוקמה בשנת 1995 כחברת גינון ע"י תלמה אגמון ז"ל ויורם בן עמי. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון והקמה של גנים פרטיים, ובשנת 2003 ביצעה החברה שינוי בעיסוקה והקימה את משתלת נמפיאה, המהווה כיום את הבסיס העיקרי לפעילותה.

החברה מתמחה בייצור ושיווק של  גן גדר – פטנט רשום של גדר מוכנה מצמחייה חיה ובמתן פתרונות עיצוביים בצמחייה מלאכותית. גן גדר (גדר חיה ירוקה) הוא חידוש מהפכני בתחום הגינון הוורטיקאלי, פרי פיתוח וייצור של משתלת נמפיאה בע"מ. מדובר בגדר חיה שמוכנה באופן מידי. זהו הפתרון הירוק המושלם לדרישות גידור, הפרדה, הסתרה ומתן פרטיות.

גן גדר עשוי ממתכת מגולוונת המונע כניסת בני אדם ובעלי חיים ומגיע עד לגובה של 1.80 מ'. זהו פתרון גידור, הפרדה והסתרה מושלם לבתים פרטיים ובתי יוקרה, ואף יכול לשמש מחיצה בחצר בין פינת הישיבה לבריכה, לתיחום גבולות מגרש או בין חללים שונים אחרים בגינה.

הצמחים בגן גדר תוכננו בקפידה, הם אינם מלכלכים, אינם נשירים, ירוקי-עד, קלים לגידול, מכסים וממלאים את הגדר במלואה ויחד מספקים קיר ירוק חי הנותן מענה עכשווי של ביטחון ופרטיות. את הגן גדר ניתן לשתול ישירות באדמה או באדניות ייעודיות, על פי הגודל הרצוי ודרישות הלקוח.

בנוסף, המשתלה מתמחה במתן פתרונות עיצוביים על ידי צמחייה מלאכותית המתאימה לפנים הבית, לחדרים מוארים פחות, למרתפים ולגינות שבהן אין אפשרות להתקין מערכות השקיה או שהלקוח אינו מעוניין בצמחיה חיה. הצמחייה המלאכותית באיכות מאד גבוהה, עד כי קשה מאוד להבחין כי היא אינה צמחייה חיה, וזאת הודות למרקם האיכותי שלה. חלק גדול מהגזעים של העצים הוא מגזעים אמיתיים חנוטים.

כמו כן, תוכלו למצוא במשתלה קירות ירוקים מצמחייה מלאכותית, מכל סוג ובכל גודל המיוצרות על פי בקשה ורצון הלקוח. לצמחייה זו יש מגוון רב של יתרונות: אין צורך באחזקה ובהשקיה, היא לא מלכלכת, נראית תמיד במיטבה, אינה מושכת חרקים ועוד.

כתובת: מושב בני עטרות

טלפון: 050.5217146

משרד: 1800.808.333

אתר: www.nymphea.co.il

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

נמפיאה משתלות בע"מ

בית ועיצוב נמפיאה משתלות בע"מ חברת נמפיאה בע"מ הוקמה בשנת 1995 כחברת גינון ע"י תלמה אגמון ז"ל ויורם בן עמי. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון

לכתבה המלאה »
שלומי אלטיניובה - אדריכל נוף

שלומי אלטיניובה | אדריכל נוף

בית ועיצוב שלומי אלטיניובה – אדריכל נוף שלומי אלטיניובה מתמחה בתחום ביצוע ותכנון גינות בדירות גן ובבתים פרטים זה כעשור. שירותיו מתמקדים בתכנון, ביצוע ובניית

לכתבה המלאה »