בית ועיצוב

שלומי אלטיניובה - אדריכל נוף

שלומי אלטיניובה מתמחה בתחום ביצוע ותכנון גינות בדירות גן ובבתים פרטים זה כעשור. שירותיו מתמקדים בתכנון, ביצוע ובניית גינות ומרפסות מא' ועד ת' כולל פריסת מערכות, פתרונות הצללה מיוחדים והלבשת חוץ ברמה הגבוהה ביותר.

שלומי אלטיניובה - אדריכל נוף

שלומי מעצב פתרונות עיצוביים מיוחדים לגינות בדגש על תכנון פונקציונאלי תוך שמירה על מרחב בחלל, כך שניתן יהיה למצוא מקום לאחסון ולתכנון חוץ בצורה מיטבית. בנוסף לכך, שלומי מומחה לנגרות חוץ בהתאמה אישית לכל לקוח ומבצע תכנון מדויק כהמשך לעיצוב הפנים.

שלומי מקפיד לשלב בגינות רק מוצרים וחומרים איכותיים, גם אם זה משפיע על התקציב של הלקוח מתוך מחשבה שגינה אמורה לשרת את הדיירים לאורך זמן, אך בד בבד הוא יודע לבצע איזון מושלם בין עלות האלמנטים לערך שלהם.

בתהליך התכנון שם שלומי דגש על פונקציונאליות ורק לאחר מכן על מראה עיצובי, במחשבה שהגינה היא מקום מפלט משגרת היום יום ועליה להיות בראש ובראשונה נוחה ומזמינה. בעיניו פרויקט מוצלח הוא זה שבו אנשים יושבים יותר בגינה מאשר בסלון, משום שאנשים קונים בית עם גינה כדי ליהנות ממנה ואם לא יושבים בה בנוחות אין טעם לקיומה. 

את שירותיו של שלומי תוכלו לקבל עוד משלב התכנון, הדמיות על ידי תוכנות חדשניות ועד חנוכת הבית המרגשת.

כתובת: נווה ימין הערבה 71

טלפון: 050-8884940

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

נמפיאה משתלות בע"מ

בית ועיצוב נמפיאה משתלות בע"מ חברת נמפיאה בע"מ הוקמה בשנת 1995 כחברת גינון ע"י תלמה אגמון ז"ל ויורם בן עמי. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון

לכתבה המלאה »
שלומי אלטיניובה - אדריכל נוף

שלומי אלטיניובה | אדריכל נוף

בית ועיצוב שלומי אלטיניובה – אדריכל נוף שלומי אלטיניובה מתמחה בתחום ביצוע ותכנון גינות בדירות גן ובבתים פרטים זה כעשור. שירותיו מתמקדים בתכנון, ביצוע ובניית

לכתבה המלאה »