בית ועיצוב

יצחק ברוך - B.I. Architect Interior Design

משרד B.I. Architect Interior Design מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים, הוקם לפני שני עשורים על יצחק ברוך אדריכל רשום, מעצב פנים ומעצב מוצר במקצועו, בעל תואר אקדמי B.ARC בארכיטקטורה מטעם אוניברסיטה מוכרת באיטליה.

איציק ברוך

המשרד מציע ללקוחות טוטל דיזיין ומתמחה בעיצוב ותכנון בתים פרטיים ובתי יוקרה בארץ ובחו"ל, החל משלב ההיתרים והכנת הקרקע ועד לעיצוב פנים וחוץ ברמה הגבוהה ביותר.

המשרד מונה צוות מקצועי הכולל יועצת אמנותית (דקורטורית), מנהל פרויקט ואדריכל. כל אלה מעניקים מעטפת שירות ללקוח ומלווה אותו לאורך כל התהליך בסבלנות רבה. יצחק ברוך מעצב מוצר במקצוע, נוסף להיותו אדריכל, מה שמאפשר לו לעצב מוצרים וריהוט באופן אישי ללקוח. נוסף לכך, יצחק מעצב תצוגות לחברות רהיטים ומטבחים וחברות פרזול, כך שאמנות אינה זרה לו.

צוות המשרד בעל חשיבה יצירתית ומתייחס לכל בית לפי חשיבה שעליו לשרת את דיירי הבית ולהיות פונקציונלי עבורו. יופי בעיני ברוך הוא כמו מע"מ, הוא ערך מוסף של תכנון נכון, וכאשר המשרד מתכנן חלל הוא שם דגש על תרשים הזרימה שלו והתאמתו לפונקציה שבשימוש, שיכולה להיות עבור בעלי מוגבלויות, בית עם ילדים קטנים, משרד לאנשים העובדים מהבית וכו'.

סגנון העיצוב של המשרד מותאם על פי צורכי הדיירים ולא על פי טרנדים, הוא משלב עיצובים מודרניים עם נגיעות בהשראה של עיצוב קלאסי. לקוחות המשרד ייהנו ממצגות תלת ממדיות הנעשות על ידי תוכנות חדשניות וממחישות את העיצוב בצורה הכי קרובה למציאות.

כתובת המשרד: חנקין 21 חולון

טלפון: 052.6377604

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

אביחי כהן – אדריכל

בית ועיצוב אביחי כהן – אדריכל "ארכידרום" אדריכלים הנו משרד אדריכלים מוביל בדרום אשר הוקם בלב בירת הנגב – באר שבע. את המשרד הקים האדריכל

לכתבה המלאה »

עומרי אהרון – אדריכלות

בית ועיצוב עומרי אהרון – אדריכלות עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון

לכתבה המלאה »