בית ועיצוב

עומרי אהרון - אדריכלות

עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון לקוחותיו.

התמחותו של עומרי מתמקדת במתן פתרונות אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים או שיפוצי יוקרה. בתהליך הוא מלווה את הלקוח משלב רכישת המגרש/התחלת השיפוץ, עוד מהשלב הראשוני ומעניק שירות תכנון אדריכלי, הדמיות, ליווי מול הרשויות ותהליך הבנייה מא’ ועד ת’, ממש עד לכניסה לדירת החלומות.

משרדו נחשב לבוטיקי ונישתי, המעניק יחס אישי לכל לקוח בדגש על איכות ולא על כמות. כל פרויקט זוכה למלוא תשומת הלב ומתוכנן עד לפרטי פרטים. הקו העיצובי המאפיין את יצירותיו הוא נקי ומינימליסטי, כזה שמתכתב עם העיצובים המודרניים העכשוויים. לאורך כל הדרך הוא ממקד את לקוחותיו, קשוב לצרכיהם ומבחינתו הלקוח הוא זה שצריך לאהוב את העיצוב, ועל כן הוא מתאים את העיצוב לסגנון הלקוח ושומר שלא יהיו טעויות בדרך.

במסגרת עבודת התכנון והעיצוב הוא מעניק פתרונות תואמים לצורכי הלקוחות תוך שמירה על מסגרת תקציב וחציית כל הקשים והמגבלות. הוא מאמין כי שילוב ניסיונו העשיר, חזון ויצירתיות הם אלה שמאפשרים ללקוחותיו לחיות את החלום ולהפוך את מה שרואים בדמיון לדבר מוחשי באמת, ממש כמו שאמר וולט דיסני: “כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה. אז אם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע”.

כתובת: רמת השרון, החלוץ 42

טלפון: 052-7321532

מייל: a.omri77@gmail.com

אתר: www.omridesign.co.il

אולי יעניין אותך גם

עומרי אהרון – אדריכלות

בית ועיצוב עומרי אהרון – אדריכלות עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון

לכתבה המלאה »
אלון מיכאלי

אלון מיכאלי I אדריכל

בית ועיצוב אלון מיכאלי I אדריכל המשרד “אלון מיכאלי – אדריכל” הוקם לאחר שנים של עבודת תכנון, ביצוע וליווי במגוון פרוייקטים של בתים פרטיים, עיצובי

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?