בית ועיצוב

עומרי אהרון - אדריכלות

עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון לקוחותיו.

התמחותו של עומרי מתמקדת במתן פתרונות אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים או שיפוצי יוקרה. בתהליך הוא מלווה את הלקוח משלב רכישת המגרש/התחלת השיפוץ, עוד מהשלב הראשוני ומעניק שירות תכנון אדריכלי, הדמיות, ליווי מול הרשויות ותהליך הבנייה מא’ ועד ת’, ממש עד לכניסה לדירת החלומות.

משרדו נחשב לבוטיקי ונישתי, המעניק יחס אישי לכל לקוח בדגש על איכות ולא על כמות. כל פרויקט זוכה למלוא תשומת הלב ומתוכנן עד לפרטי פרטים. הקו העיצובי המאפיין את יצירותיו הוא נקי ומינימליסטי, כזה שמתכתב עם העיצובים המודרניים העכשוויים. לאורך כל הדרך הוא ממקד את לקוחותיו, קשוב לצרכיהם ומבחינתו הלקוח הוא זה שצריך לאהוב את העיצוב, ועל כן הוא מתאים את העיצוב לסגנון הלקוח ושומר שלא יהיו טעויות בדרך.

במסגרת עבודת התכנון והעיצוב הוא מעניק פתרונות תואמים לצורכי הלקוחות תוך שמירה על מסגרת תקציב וחציית כל הקשים והמגבלות. הוא מאמין כי שילוב ניסיונו העשיר, חזון ויצירתיות הם אלה שמאפשרים ללקוחותיו לחיות את החלום ולהפוך את מה שרואים בדמיון לדבר מוחשי באמת, ממש כמו שאמר וולט דיסני: “כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה. אז אם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע”.

כתובת: רמת השרון, החלוץ 42

טלפון: 052-7321532

מייל: a.omri77@gmail.com

אתר: www.omridesign.co.il

אולי יעניין אותך גם

רוזנצוייג I אדריכלים

בית ועיצוב רוזנצוייג | אדריכלים משרד רוזנצוייג אדריכלים הוקם בשנת 1990 על ידי האדריכל אריה רוזנצוייג ואליו הצטרפו בניו אמיר וזיו אשר סיימו את לימודי

לכתבה המלאה »

מנו שלם משרד אדריכלים

בית ועיצוב מנו שלם משרד אדריכלים מנו שלם הוא משרד אדריכלים בינלאומי יוקרתי, הפונה לקהל הפרטי והעסקי ומציע תכנון בתים פרטיים, דירות יוקרה ומלונות כולל

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?