בית ועיצוב

עומרי אהרון - אדריכלות

עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון לקוחותיו.

התמחותו של עומרי מתמקדת במתן פתרונות אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים או שיפוצי יוקרה. בתהליך הוא מלווה את הלקוח משלב רכישת המגרש/התחלת השיפוץ, עוד מהשלב הראשוני ומעניק שירות תכנון אדריכלי, הדמיות, ליווי מול הרשויות ותהליך הבנייה מא' ועד ת', ממש עד לכניסה לדירת החלומות.

משרדו נחשב לבוטיקי ונישתי, המעניק יחס אישי לכל לקוח בדגש על איכות ולא על כמות. כל פרויקט זוכה למלוא תשומת הלב ומתוכנן עד לפרטי פרטים. הקו העיצובי המאפיין את יצירותיו הוא נקי ומינימליסטי, כזה שמתכתב עם העיצובים המודרניים העכשוויים. לאורך כל הדרך הוא ממקד את לקוחותיו, קשוב לצרכיהם ומבחינתו הלקוח הוא זה שצריך לאהוב את העיצוב, ועל כן הוא מתאים את העיצוב לסגנון הלקוח ושומר שלא יהיו טעויות בדרך.

במסגרת עבודת התכנון והעיצוב הוא מעניק פתרונות תואמים לצורכי הלקוחות תוך שמירה על מסגרת תקציב וחציית כל הקשים והמגבלות. הוא מאמין כי שילוב ניסיונו העשיר, חזון ויצירתיות הם אלה שמאפשרים ללקוחותיו לחיות את החלום ולהפוך את מה שרואים בדמיון לדבר מוחשי באמת, ממש כמו שאמר וולט דיסני: "כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה. אז אם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע".

כתובת: רמת השרון, החלוץ 42

טלפון: 052-7321532

מייל: [email protected]

אתר: www.omridesign.co.il

אולי יעניין אותך גם

אלדד סופר – אדריכל

בית ועיצוב אלדד סופר – אדריכל אלדד סופר הנו אדריכל בינלאומי מוביל, בוגר מכללת בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב סביבתי ולימודי השתלמות בתחום השימור מטעם ממשלת

לכתבה המלאה »