בית ועיצוב

אלדד סופר – אדריכל

אלדד סופר הנו אדריכל בינלאומי מוביל, בוגר מכללת בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב סביבתי ולימודי השתלמות בתחום השימור מטעם ממשלת איטליה.

הוא מחזיק במוניטין של יותר משלושה עשורים בתחום העיצוב וזכה בפרס ראשון בתחרות מטעם אגודת האדריכלים והמרכז הבינלאומי לשיתוף טכני על תכנון רובע עירוני משולב במגדל העמק. כמו כן, אלדד מלמד בבתי ספר לעיצוב ברחבי הארץ.

אלדד פונה לסקטור פרטי בלבד, מתכנן ומעצב דירות גדולות, בתי יוקרה ומשרדים. בתהליך עבודתו הוא נוכח בשטח, מאזין וקשוב לצורכי הלקוח ומלווה את הפרויקט בצמידות במטרה להגיע להישגים גבוהים ומדויקים.

בתהליך התכנון והעיצוב הוא משלב חדשנות, שאותה הוא מביא מביקוריו בתערוכות עיצוב שונות בעולם מהצורך להתעדכן בנעשה בעולם העיצוב.

אלדד רואה בכל פרויקט אתגר, אליו הוא ניגש בדייקנות, מתאם ציפיות עם הלקוח ומאזן בין חלומותיו העיצוביים לאורח חייו. סגנון העיצוב הדומיננטי בפרויקטים הוא מודרני-קלאסי והוא מאמין באמרה הידועה – Less Is More. הבית צריך להכיל את הדיירים ולאפשר להם אופציות לשינוי, לתת להם המעטפת שקטה, פשוט תרשים הזרימה נכון ותחושה של חמצן באוויר.

כתובת: תל אביב יפו, הדמומית 13

טלפון: 052-4033343

מייל: eldad91@zahav.net.il

אתר: he.eldad-soffer.com

אולי יעניין אותך גם

ליה צור דדון | אדריכלית

בית ועיצוב ליה צור דדון – אדריכלית ליה צור דדון, אדריכלית ומתכננת ערים בוגרת הטכניון בתחום משנת 98′. בעברה עבדה במשרדי אדריכלות מגוונים עוד משנת

לכתבה המלאה »

אביחי כהן – אדריכל

בית ועיצוב אביחי כהן – אדריכל “ארכידרום” אדריכלים הנו משרד אדריכלים מוביל בדרום אשר הוקם בלב בירת הנגב – באר שבע. את המשרד הקים האדריכל

לכתבה המלאה »

מנו שלם משרד אדריכלים

בית ועיצוב מנו שלם משרד אדריכלים מנו שלם הוא משרד אדריכלים בינלאומי יוקרתי, הפונה לקהל הפרטי והעסקי ומציע תכנון בתים פרטיים, דירות יוקרה ומלונות כולל

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?