בית ועיצוב

אלדד סופר – אדריכל

אלדד סופר הנו אדריכל בינלאומי מוביל, בוגר מכללת בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב סביבתי ולימודי השתלמות בתחום השימור מטעם ממשלת איטליה.

הוא מחזיק במוניטין של יותר משלושה עשורים בתחום העיצוב וזכה בפרס ראשון בתחרות מטעם אגודת האדריכלים והמרכז הבינלאומי לשיתוף טכני על תכנון רובע עירוני משולב במגדל העמק. כמו כן, אלדד מלמד בבתי ספר לעיצוב ברחבי הארץ.

אלדד פונה לסקטור פרטי בלבד, מתכנן ומעצב דירות גדולות, בתי יוקרה ומשרדים. בתהליך עבודתו הוא נוכח בשטח, מאזין וקשוב לצורכי הלקוח ומלווה את הפרויקט בצמידות במטרה להגיע להישגים גבוהים ומדויקים.

בתהליך התכנון והעיצוב הוא משלב חדשנות, שאותה הוא מביא מביקוריו בתערוכות עיצוב שונות בעולם מהצורך להתעדכן בנעשה בעולם העיצוב.

אלדד רואה בכל פרויקט אתגר, אליו הוא ניגש בדייקנות, מתאם ציפיות עם הלקוח ומאזן בין חלומותיו העיצוביים לאורח חייו. סגנון העיצוב הדומיננטי בפרויקטים הוא מודרני-קלאסי והוא מאמין באמרה הידועה – Less Is More. הבית צריך להכיל את הדיירים ולאפשר להם אופציות לשינוי, לתת להם המעטפת שקטה, פשוט תרשים הזרימה נכון ותחושה של חמצן באוויר.

כתובת: תל אביב יפו, הדמומית 13

טלפון: 052-4033343

מייל: eldad91@zahav.net.il

אתר: he.eldad-soffer.com

אולי יעניין אותך גם

אלון מיכאלי

אלון מיכאלי I אדריכל

בית ועיצוב אלון מיכאלי I אדריכל המשרד “אלון מיכאלי – אדריכל” הוקם לאחר שנים של עבודת תכנון, ביצוע וליווי במגוון פרוייקטים של בתים פרטיים, עיצובי

לכתבה המלאה »

מנו שלם משרד אדריכלים

בית ועיצוב מנו שלם משרד אדריכלים מנו שלם הוא משרד אדריכלים בינלאומי יוקרתי, הפונה לקהל הפרטי והעסקי ומציע תכנון בתים פרטיים, דירות יוקרה ומלונות כולל

לכתבה המלאה »

אהד יחיאלי I אדריכלים

בית ועיצוב אהד יחיאלי I אדריכלים סטודיו ‘אהד יחיאלי אדריכלים’ הוקם בשנת 2003 ומתמחה בבניית בתי יוקרה בסביבות עירוניות וכפריות, בדגש על איכות תכנון גבוהה

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?