בית ועיצוב

אולגה ברלין I אדריכלית

משרד 'ברלין אדריכלים' הוקם על ידי האדריכלית אולגה ברלין, המתמחה בתכנון בנייה פרטית ייחודית זה כעשור. המשרד משלב בין אדריכלות לחזון תכנוני, המאפשר לקהל הבונים לחוות את תהליך הבנייה הרגיש בסיפוק והנאה מרבית בכל שלבי התכנון.

אולגה מלווה כל לקוח במקצועיות רבה החל מרכישת הקרקע והוצאת סקיצות, דרך בירוקרטיה וכלה בתהליך הבנייה בפועל. אולגה נוכחת בשטח לאורך כל תהליך התכנון, ופועלת במחשבה שכל שלב הוא קריטי ומצריך בקרה קפדנית על העבודה המתבצעת.

הניסיון רב השנים של אולגה ניכר בהתמודדות עם תכנון חללים הנעשה באופן דקדקני, תוך שמירה על מטרות תקציביות, חוקיות ואסתטיות. כל אלה מקנים בסיס איתן לעבודה מדויקת בשטח עם מינימום שינויים. לאורך כל תהליך התכנון, לוקחת אולגה בחשבון את מגבלות הסביבה, משלבת יצירתיות ומעניקה סל פתרונות לתוצאה המושלמת הסופית.

אולגה ברלין

אולגה דואגת לענות לצרכים ולדמיון המשפחה, פועלת בהתאם לסגנון שלהם, אם זה כפרי, קלאסי, מודרני וכו'. היא משתלבת בצורה יצירתית, בהכוונה מלאה ומתן ייעוץ אישי לבחירת התכנון והחומרים המדויקים להם. השפה האדריכלית בתהליך התכנון עם אולגה תהיה עשירה ומלאה רבדים, ותבלוט בכל אחד מהיצירות, כאשר כל אחד יהיה ייחודי ואינו דומה לאחר.

טלפון: 054-4230389

אתר: berlinarc.com

[email protected]

כתובת: אשקלון, הגבורה 1

אולי יעניין אותך גם

אהד יחיאלי I אדריכלים

בית ועיצוב אהד יחיאלי I אדריכלים סטודיו 'אהד יחיאלי אדריכלים' הוקם בשנת 2003 ומתמחה בבניית בתי יוקרה בסביבות עירוניות וכפריות, בדגש על איכות תכנון גבוהה

לכתבה המלאה »

קותי הילל משרד אדריכלים

בית ועיצוב קותי הילל משרד אדריכלים משרד אדריכלים 'קותי הילל' קיים משנת 1999 והוקם על ידי האדריכל קותי הילל, בוגר תואר שני באדריכלות בברית המועצות.

לכתבה המלאה »

ליה צור דדון | אדריכלית

בית ועיצוב ליה צור דדון – אדריכלית ליה צור דדון, אדריכלית ומתכננת ערים בוגרת הטכניון בתחום משנת 98'. בעברה עבדה במשרדי אדריכלות מגוונים עוד משנת

לכתבה המלאה »

אלדד סופר – אדריכל

בית ועיצוב אלדד סופר – אדריכל אלדד סופר הנו אדריכל בינלאומי מוביל, בוגר מכללת בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב סביבתי ולימודי השתלמות בתחום השימור מטעם ממשלת

לכתבה המלאה »