בית ועיצוב

נאורה גולדנברג - אדריכלית

נאורה גולדברג, אדריכלית בזווית אחרת הוא שם המותג וברוח זו היא מגשימה חלומות ללקוחותיה מתוך תשוקה ליצור ואהבת האדם, שהם המניעים שלה לעסוק באדריכלות.

נאורה מתכננת בתים מעל 20 שנה, מהן עבדה שלוש שנים בעמק הסיליקון בקליפורניה, ותכננה מעל 600 בתים באזור השרון גוש דן וקיסריה. המיקוד בעבודה הוא תכנון אדריכלי לדירות פרטיות לאנשים מיוחדים שרוצים לבטא את אישיותם, חלומותיהם וייחודם בבית, ומוכנים להשקיע בכך. בתים שיתאימו לתחושה שהדיירים מבקשים לחוש בביתם.ה

מאז שנאורה זוכרת את עצמה, ועד היום – היא מדמיינת ארמונות ובתים ומשרטטת אותם באופן ידני בצורה תלת ממדית, כדי לפתח את דמיונה ולהפיק ממנו את המרב.

חשיבה מקורית וצבעונית עם יציקת משמעות ואווירה הופכות את התכנונים שלה ליצירתיים. עיקרי ייחודה התכנוני הם –  תעוזה, יצירתיות, מחשבה לא שגרתית, וכל זה עם ברק ותשוקה.

בעבודותיה לא תמצאו סגנון קונבנציונלי, אלא רק ייחודי. היא בוחרת לתכנן מבנים נקיים שבהם המבנה הוא האמירה. אפשר לזהות את כתב היד שלה למרות שכל בית שונה ממשנהו. אין בתים שחוזרים על עצמם. הסגנון הוא מודרני אך לא קר, הקווים נקיים ומבליטים את החמימות המשפחתית.

משרד האדריכלות “נאורה גולדברג” שוכן ברעננה ומציע “בוטיק בתפירה עילית”. המשרד מתמחה בתכנון בתים פרטיים – בודדים ודו משפחתיים ייחודיים, ושכונות של בתים דו משפחתיים וקוטג’ים יוקרתיים.

כתובת: רעננה, מונטיפיורי 16

טלפון: 052-2649926

מייל: neoragol@gmail.com

אתר: www.neora.co.il

אולי יעניין אותך גם

אולגה ברלין I אדריכלית

בית ועיצוב אולגה ברלין I אדריכלית משרד ‘ברלין אדריכלים’ הוקם על ידי האדריכלית אולגה ברלין, המתמחה בתכנון בנייה פרטית ייחודית זה כעשור. המשרד משלב בין

לכתבה המלאה »

קותי הילל משרד אדריכלים

בית ועיצוב קותי הילל משרד אדריכלים משרד אדריכלים ‘קותי הילל’ קיים משנת 1999 והוקם על ידי האדריכל קותי הילל, בוגר תואר שני באדריכלות בברית המועצות.

לכתבה המלאה »

עומרי אהרון – אדריכלות

בית ועיצוב עומרי אהרון – אדריכלות עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?