בית ועיצוב

גינונים ן עיצוב והקמת גינות נוי

חברת 'גינונים' הוקמה לפני שלושה עשורים על ידי דרור לחייני, בוגר לימודי הנדסאות ואדריכלות נוף. דרור עסק בתחום הגינון עוד מילדותו בקיבוץ בו גדל, שם צבר ניסיון רב וידע בצמחים ותכנון גינות.

לאחר השירות הצבאי פתח את חברת "גינונים" ולאחר שנה החל את לימודי ההנדסאות ואדריכלות הנוף, זה כ-30 שנה שהוא מתכנן ומקים גינות חלומיות ללקוחותיו.

צוות המשרד מונה הנדסאי נוף ואדריכלית נוף וכן את אשתו מירי, המנהלת את המשרד ביד רמה ונמצאת בקשר תמידי עם לקוחות המשרד. גינונים עוסקת באדריכלות נוף, עיצוב ותכנון גינות פרטיות, פנטהאוזים, גינות גן ומרפסות. למשרד ידע עשיר ויכולת לתכנן ולבצע גינות פרקטיות לצד תחזוקה קלה.

לקוחות המשרד נהנים מגינה קלה לתחזוקה, נוחה לשימוש, נעימה וממש מקום מפלט מהנה משגרת היום יום הלחוצה. הניסיון הרב של צוות המשרד מאפשר להם לנצל את השטח בצורה מיטבית ולהתאים אלמנטים בצורה מדויקת בגינה על פי רצון הלקוח.

בחברת גינונים תמצאו גם שירות מעולה המלווה בהקשבה מלאה לכל לקוח. האג'נדה שלהם ברורה – הקשבה מלאה והובלת הלקוח המאפשרים מצד אחד לקבל את העיצוב הנכון וגם לשמור על מרחב ודיוק בחלל. פעמים רבות כבר בסקיצה או בהדמיות הראשונה צוות המשרד סוגר את העיצוב, וזאת הודות להקשבה והבחנה המדויקת של צורכי הלקוח.

כתובת: כרכור

טלפון: 054.3033548

אתר: www.ginunim.net

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם