בית ועיצוב

ענת פרידמן - מעצבת פנים

ענת פרידמן, מעצבת פנים במקצועה, הקימה את משרד “מבט אחר” בשנת 2007 במטרה ברורה – להביא לעולם העיצוב את ניסיונה הרב שאותו צברה במהלך חייה.

 ענת פרידמן, מעצבת פנים במקצועה, הקימה את משרד “מבט אחר” בשנת 2007 במטרה ברורה – להביא לעולם העיצוב את ניסיונה הרב שאותו צברה במהלך חייה. ענת היא אם ל-4 וסבתא לנכדים. היא מתגוררת בקיבוץ גבעת חיים מאוחד שבעמק חפר ועבורה הגיל כן קובע בניסיון החיים ובידע המקצועי. את הרוגע היא מביאה מאזור מגוריה, ואת החדשנות והרעננות מאופייה התוסס.

משרדה של ענת פרידמן פונה לסקטור העסקי והפרטי, מלווה דיירים בתהליך בנייה מאפס, מתכנן משרדים חמימים וביתיים, מתחמי עבודה “אופן ספייס” ועוד. במשרדה תוכלו למצוא שירותי עיצוב ייחודיים כדוגמת עיצוב ותכנון ייחודי לגיל השלישי, בתים נגישים לנכים ולבעלי מוגבלויות, עיצובים על טהרת תורת הפנג-שוואי ועוד. כמו כן, המשרד מעניק שירות שינוי דיירים עבור חברות קבלניות.

במהלך עבודה חוותה ענת אנשים במלוא מובן המילה, למדה להכיר את הצורך האמיתי של הלקוח מבפנים. היא עובדת בגישה נהדרת המלווה אותה בתחילת כל פרויקט, את הטעם האישי שלה היא משאירה בבית, לומדת את הלקוח ועם זה היא הולכת. הלימוד והקשב ללקוח מאפשרים לה להתאים לו את הטוב ביותר בדגש על פונקציונליות בלתי מתפשרת. לאורך כל הדרך היא שומרת על התקציב הקיים ומנצלת אותו עד תומו.

אחד הפרמטרים הבולטים בעבודותיה של ענת, הוא נושא התאורה. היא מתכננת אותה ממש לפרטי פרטים כבר בתחילת התהליך, ולטענתה התאורה היא זאת שיכולה להפוך כל בית משמים למעניין ומלא חיים. 

כתובת: גבעת חיים מאוחד, גבעת חיים מאוחד

טלפון: 050-2056633

מייל: frianat@gmail.com

אתר: www.frianat.co.il

אולי יעניין אותך גם

שגית בר-חן מעצבת פנים

בית ועיצוב שגית בר-חן מעצבת פנים סטודיו לתכנון ועיצוב פנים ‘שגית בר-חן” מתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה, בתים פרטיים ומתחמים מסחריים. מאז ומתמיד הייתה שגית

לכתבה המלאה »
אורי ביטון - עיצוב פנים

אורי ביטון – עיצוב פנים

בית ועיצוב אורי ביטון – עיצוב פנים  Ori Design Studio הינו סטודיו מוביל לעיצוב פנים ומונה צוות מעצבים ואדריכלים יצירתיים. הסטודיו הוקם על ידי אורי

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?