בית ועיצוב

אורלי הורוביץ - תכנון עיצוב פנים וסטיילינג

אורלי הורביץ, מנהלת סטודיו בוטיק מצליח בעל ניסיון רב, המעניק ארסנל פתרונות בתכנון, עיצוב וליווי פרויקטים מא' ועד ת'. השירותים ניתנים למגוון סוגי חללים כדוגמת דירות, וילות, פנטהאוזים, דירות לדוגמה, משרדים ובתי עסק יוקרתיים. המשרד הוקם בשנת 2007 ועוסק בסגנון עיצוב מינימליסטי ונקי כיאה לעידן המודרני.

סגנון העיצוב של אורלי הורביץ מבוסס על סגנון קו מודרני, סקנדינבי, וכן סגנון אורבני תעשייתי מוקפד. הדגש הוא על עיצובים נקיים המספרים סיפור רגוע ללא כל עלילה דרמטית. המטרה היא לאפשר לאנשים המעוניינים לחיות מעל הסטנדרט המקובל לשדרג את ביתם לטריטוריה נעימה המתאימה לאורח חייהם, שבה הם יוכלו ליהנות מפונקציונליות ורוגע. אורלי מביאה ניסיון רב ובאמתחתה עשרות פרויקטים מוצלחים אשר לוו בדיוק רב, שקט נפשי וביטחון עבור לקוחותיה.

שלבי עבודת העיצוב עם אורלי הם ברורים לחלוטין, היא מקפידה על עבודה מסודרת ואנליטית, ממקדת את הלקוח ומובילה ביד רמה את הפרויקט לידי הצלחה מסחררת בשקיפות מלאה. תהליך העבודה מקיף את כל התחומים וכולל הדמיות תלת-ממד, סט תכניות עבודה, ליווי וייעוץ אצל ספקי חומרי הגמר והריהוט וליווי פרויקט שטח עד לגמר המוצלח. לצד העיצוב והתכנון אורלי משלבת חדשנות בלתי מתפשרת בעזרת אלמנטים מוקפדים שיוצרים חלל נקי עם אמירה עדכנית.

כתובת: רמת ישי, היקינטון 41

טלפון: 050-3869068

מייל: [email protected]

אתר: www.orly-design.co.il

אולי יעניין אותך גם

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

בית ועיצוב Cohens אדריכלות ועיצוב פנים Cohens' עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, 'עיצוב הוא רק

לכתבה המלאה »