בית ועיצוב

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

Cohens’ עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, ‘עיצוב הוא רק אמצעי להצגת מטרה’, משום שהם פיתחו שיטה חדשנית המכילה פרוגרמה רגשית החושפת את החשקים, הרצונות, החלומות, ההרגלים והמנהגים של בעלי הבית.

בן רזניאל

על בסיס הפרוגרמה, צוות המשרד יודע לתרגם את רצונות הלקוח לצבעוניות ולהתאים את החומרים המדויקים על פי אופי הלקוח. המטרה היא לייצר חשיבה שמתורגמת לרגש. פחות טרנדי ויותר דיוק. לקוחות המשרד ייהנו גם מתהליך עיצוב חווייתי, הכולל גם סטיילינג אישי שיאפשר להם להתאים את הלבוש היום יומי שלהם לחיים החדשים שיצרו סביבם.

לחיות את החיים המדויקים

“צבעים ומרקמים משפיעים עלינו בהיבט האנרגטי, הפיזיולוגי והפסיכולוגי”. כך טוען צמד האדריכלים Cohens’, אשר הקימו את המשרד בשנת 2004. אייל כהן וברוך אריאל-כדיר מאפשרים לכל לקוח לחיות את החיים המדויקים שלו על פי החשקים שלו. אייל, אמן במקצועו, הציג תערוכות ציור מסביב לעולם, שימש פרזנטור בחברה המספקת צבעים וטייחים ומגוון חיפויי קירות. אהבתו לצבע והיכולת לשלב צבעים וחומרים הביאוהו היישר ללימוד עיצוב פנים במכללת HDL, שם למד עיצוב פנים ועיצוב מטבחים. ברוך, שותפו, למד עיצוב פנים בבית ספר מוביל לעיצוב בברלין, עסק בתחום העיצוב מסביב לעולם והחליט להביא את השיק האירופי לארץ.

צמד המעצבים Cohens’ בעלי מומחיות רבה בבחירת צבעים וחיפויי קירות, ולכן בשנים האחרונות הם פיתחו חיפוי קיר בפטנט ייחודי משלהם, היוצר אשליות של עומק ומרחב בחלל, בשילוב תאורת אווירה. הקיר מגיע בעוביים שונים בתלת ממד וניתן לשלב אותו במגוון חיפויים בהתאם לאופי ולאווירה הרצויה בעיצוב פנים ובעיצוב חוץ.

רחובות, משה חרש 4

052-5050506

baruoch@gmail.com

eyaldesign.co.il

 

אולי יעניין אותך גם

אורלי גלנץ - מעצבת פנים

אורלי גלנץ – מעצבת פנים

בית ועיצוב אורלי גלנץ – מעצבת פנים אורלי גלאנץ, מעצבת פנים מובילה המתמחה בעיצוב מודרני אקלקטי עם נגיעות חמות. אורלי מביאה רקורד עשיר, עבדה בעברה

לכתבה המלאה »

מזל גלבוע

בית ועיצוב מזל גלבוע | מעצבת פנים מזל גלבוע בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים זה כעשור בתחום, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות, בתים דירות יוקרה. חיה

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?