בית ועיצוב

עידית בן דוב - מעצבת פנים

עידית בן דוב, מעצבת פנים עוד משנת 2010. משרדה שוכן בבנימינה ומציע שירותי עיצוב פנים לבנייה פרטית ומתוכננת היטב תוך שיתוף פעולה אחד על אחד ובגובה העיניים.

עידית בן דוב מעצבת פנים

עידית מומחית בבניית תקציבים המתאימים ללקוחותיה ועושה את המרב כדי למנף כל סכום לידי יצירה הרמונית. תהליך העיצוב עבורה הוא חווייתי. היא מציעה ארסנל פתרונות יצירתיים המותאמים לאופי המשפחה ורצונות הלקוח.

עידית בוגרת תואר שני ביעוץ ארגוני ולימודי עיצוב פנים. עולם הייעוץ הארגוני שממנו היא מגיעה מאופיין בניהול תהליכים, פתרון בעיות, חשיבה יצירתית, ראייה מערכתית לצד ראיית הפרט והצרכים. ניתן לומר כי הוא די דומה לתהליך עיצוב הפנים, ולכן עיסוק זה ואהבתה לעיצוב חברו יחד ב-2008 כשהחלה ללמוד עיצוב פנים.

השירות עבורה הוא ערך עליון. היא מלווה את הלקוח מול בעלי המקצוע והספקים, משלב התכניות ועד שלב הסטיילינג הסופי. בין לבין משלבת עיצוב כפרי מודרני אקלקטי בדגש על עיצוב חמים המתאים לאופי המשפחתי. הקו המנחה אותה הוא התאמה אישית ללקוח, ומכאן היא יוצרת, פותרת אילוצים ומתכננת בית חלומי.

כמעצבת פנים הסיפוק הגדול שלה מצוי בשילוב המנצח בין עבודה עם אנשים וסיפורים, ובין חומרים, צבעים, טקסטורות וחפצים יפים. כל פרויקט הוא משמעותי ואישי, בין אם הוא דל תקציב או נהנה משפע, בין אם הוא עיצוב מחדש או רק שדרוג ומתיחה.

כתובת: בנימינה-גבעת עדה, שביל החלב

טלפון: 052-8714878

מייל: idit.bendov@hotmail.com

אתר: www.iditbendov.com

אולי יעניין אותך גם

תהל ארז מעצבת פנים

תהל ארז מעצבת פנים

בית ועיצוב תהל ארז מעצבת פנים תהל ארז, מעצבת פנים מובילה, בוגרת לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6B ומעצבת חללים ללקוחות פרטיים ועסקיים. היא שואבת את

לכתבה המלאה »

מיקי יגור – מעצבת פנים

בית ועיצוב אורלי גלנץ – מעצבת פנים אורלי גלאנץ, מעצבת פנים מובילה המתמחה בעיצוב מודרני אקלקטי עם נגיעות חמות. אורלי מביאה רקורד עשיר, עבדה בעברה

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?