בית ועיצוב

שרון ארני תכנון ועיצוב פנים

הסטודיו של שרון ארני הנו סטודיו ותיק ואינטימי לתכנון ועיצוב פנים. הסטודיו מספק שירותי תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים ודירות יוקרה.

שרון, מייסדת הסטודיו, בעלת ניסיון של יותר מ-23 שנה בתחום, מתמחה ב"טוטאל דיזיין", כלומר מספקת שירותי תכנון, עיצוב ואבזור (הום סטיילינג, בחירת אקססוריז ואמנות) וכך למעשה עונה על כל צרכי הפרויקט מתחילתו ועד סופו – משלב הבנייה ועד לאגרטל הפרחים שעל השולחן.

הסטודיו מציע תכנון פונקציונלי, יצירתי ומוקפד, בקווים ישרים ונקיים תוך שימת דגש על פרטי ביצוע, חיבור בין פנים לחוץ, התאמה לצרכיו ורצונותיו של הלקוח ושיתוף פעולה הדוק עם בעלי המקצוע המבצעים. שרון מתאימה את סגנון הבית לבעליו ומעצבת בתים בסגנונות שונים; מקלאסי, פרובנס, כפרי ועד למודרני.

לטענת שרון, בית הוא שפה! לכל סגנון אדריכלי יש את הפרטים והמאפיינים המובהקים שלו, וכפי שאדם מסוגל לדבר בכמה שפות, כך היא מסוגלת לעצב בכמה סגנונות. שרון מכוונת לעיצוב העומד במבחן הזמן ומעודדת שילוב אוספים ופרטים ישנים בעיצוב החדש, או כאלו בעלי משמעות רגשית מיוחדת ללקוח. לטעמה, שילובים אלה יוצרים חללים ייחודיים שנותנים תחושה של בית (“Home“ ולא רק ”House“).

הסטודיו האינטימי שם את הלקוח במרכז ומעודד דיאלוג פתוח ופורה לטובת הצלחת הפרויקט. מטרתה של שרון היא שהלקוח ”ירגיש בבית“ תרתי משמע, הן תוך כדי התהליך ובוודאי בסופו. שרון פועלת מאהבה לאנשים, לעיצוב ולמקצוע, ומאמינה שהלקוחות הם השגרירים ואנשי יחסי הציבור הטובים ביותר של עבודתה. 

כתובת – מושב כפר הנגיד

נייד – 054.8436844

אתר – www.sharonarny.com

מייל:     [email protected]

פייסבוק –  שרון ארני תכנון ועיצוב פנים

צילום:   הגר דופלט

אולי יעניין אותך גם

מיקי יגור – מעצבת פנים

בית ועיצוב אורלי גלנץ – מעצבת פנים אורלי גלאנץ, מעצבת פנים מובילה המתמחה בעיצוב מודרני אקלקטי עם נגיעות חמות. אורלי מביאה רקורד עשיר, עבדה בעברה

לכתבה המלאה »

מזל גלבוע

בית ועיצוב מזל גלבוע | מעצבת פנים מזל גלבוע בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים זה כעשור בתחום, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות, בתים דירות יוקרה. חיה

לכתבה המלאה »