בית ועיצוב

אורטל קוסקס חן – מעצבת פנים

אורטל קוסקס חן היא מעצבת פנים מובילה מעל 12 שנה, למדה עיצוב פנים במכללת 'ברברה ברזין', עבדה במשרד אדריכלים מוביל ובשנים האחרונות פתחה משרד בוטיק משלה העוסק בעיצוב פנים לדירות ובתים פרטיים.

אורטל קוסקס

המשרד מעניק מענה מקסימלי לכל לקוח בדגש על מתן שירות הטוב ביותר לכל לקוח. אורטל שומרת על חוג לקוחות מצומצם, כדי שכל לקוח יקבל תשומת לב משלו מתחילת הפרויקט ועד סופו.

מבחינת אורטל עיצוב פנים נכון מתחיל בבדיקה מעמיקה של סגנון חיי הלקוח, תוך התחשבות בצרכיו ומקסום פוטנציאל השטח הנתון על ידי בניית פרוגרמה מוקפדת. הניסיון הרב שצברה בחלוף השנים מאפשר לה להעניק ללקוחותיה עיצוב מיוחד שאף פעם לא נמאס ממנו, לתת איכות חיים מקסימלית ותחושה של בית מלון אישי וחמים משלו.

אורטל אוהבת לשלב בחללים שהיא מעצבת חומרים חמים כדוגמת עץ ואבן, כאשר חומרים אלה מאפיינים חללים אירופיים המושתתים על טהרת הסגנון הקלאסי. שילוב האלמנטים הללו במרחב לצד פונקציונליות  מעניקים לבית אופי מיוחד משלו. 

כתובת: דגניה 12 פתח תקווה

טלפון: 050.9385556

מייל: [email protected]

כתובת: דגניה 12 פתח תקווה

אולי יעניין אותך גם

אורי ביטון - עיצוב פנים

אורי ביטון – עיצוב פנים

בית ועיצוב אורי ביטון – עיצוב פנים  Ori Design Studio הינו סטודיו מוביל לעיצוב פנים ומונה צוות מעצבים ואדריכלים יצירתיים. הסטודיו הוקם על ידי אורי

לכתבה המלאה »

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

בית ועיצוב Cohens אדריכלות ועיצוב פנים Cohens' עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, 'עיצוב הוא רק

לכתבה המלאה »