בית ועיצוב

אורטל קוסקס חן – מעצבת פנים

אורטל קוסקס חן היא מעצבת פנים מובילה מעל 12 שנה, למדה עיצוב פנים במכללת ‘ברברה ברזין’, עבדה במשרד אדריכלים מוביל ובשנים האחרונות פתחה משרד בוטיק משלה העוסק בעיצוב פנים לדירות ובתים פרטיים.

אורטל קוסקס

המשרד מעניק מענה מקסימלי לכל לקוח בדגש על מתן שירות הטוב ביותר לכל לקוח. אורטל שומרת על חוג לקוחות מצומצם, כדי שכל לקוח יקבל תשומת לב משלו מתחילת הפרויקט ועד סופו.

מבחינת אורטל עיצוב פנים נכון מתחיל בבדיקה מעמיקה של סגנון חיי הלקוח, תוך התחשבות בצרכיו ומקסום פוטנציאל השטח הנתון על ידי בניית פרוגרמה מוקפדת. הניסיון הרב שצברה בחלוף השנים מאפשר לה להעניק ללקוחותיה עיצוב מיוחד שאף פעם לא נמאס ממנו, לתת איכות חיים מקסימלית ותחושה של בית מלון אישי וחמים משלו.

אורטל אוהבת לשלב בחללים שהיא מעצבת חומרים חמים כדוגמת עץ ואבן, כאשר חומרים אלה מאפיינים חללים אירופיים המושתתים על טהרת הסגנון הקלאסי. שילוב האלמנטים הללו במרחב לצד פונקציונליות  מעניקים לבית אופי מיוחד משלו. 

כתובת: דגניה 12 פתח תקווה

טלפון: 050.9385556

מייל: ortalhen26@gmail.com

כתובת: דגניה 12 פתח תקווה

אולי יעניין אותך גם

Cohens אדריכלות ועיצוב פנים

בית ועיצוב Cohens אדריכלות ועיצוב פנים Cohens’ עיצוב פנים ואדריכלות מציע שירותי אדריכלות והום סטיילינג עם ירידה לפרטי פרטים. מבחינת מייסדי המשרד, ‘עיצוב הוא רק

לכתבה המלאה »

ענת פרידמן מעצבת פנים

בית ועיצוב ענת פרידמן – מעצבת פנים ענת פרידמן, מעצבת פנים במקצועה, הקימה את משרד “מבט אחר” בשנת 2007 במטרה ברורה – להביא לעולם העיצוב

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?