בית ועיצוב

להב פיתוח ונוי I אדריכלות נוף

להב פיתוח ונוי קיימת משנת 2011 והוקמה על ידי אבישי להב אדריכל נוף במקצועו. החברה מספקת שירותי פיתוח ותכנון גינות פרטיות בעיקר ומעניקה שירותי תכנון מקצועי, הקמה וביצוע ומלווה כל לקוח במקצועיות רבה עד לתום הפרויקט.

כחלק משירותי הקמת הגינה, החברה מתכננת ומבצעת תשתיות, צמחים, ריצוף, דק, בריכות נוי וכל שדרוש להגעה לתוצאה מדויקת ללקוח.

בחברה אווירה משפחתית וחמימה ובראשה עומד אבישי להב ואחיו יניב ויאיר המשמשים מנהלי עבודה, וכן צוות שירות נוסף המכיל מעצבים ומתכנני גינות. תהליך העבודה מתחיל בייעוץ מקצועי המוביל לתכנון מעשי, במחשבה שתכנון הוא העוגן האיתן להצלחת הפרויקט. בתום התכנון ואישור הסקיצות על ידי הלקוח, צוות הביצוע נכנס לפעולה ומתחיל להקים את הגינה על פי התכנון.

לאורך כל הדרך החברה פועלת מתוך מחשבה שהגינה היא מקום מרכזי שאינו פחות חשוב מעיצוב הפנים, שהרי הגינה היא פינת ישיבה משפחתית המועדפת על רבים על פני הסלון, ולכן עליה להיות מזמינה, אינטימית ומתאימה לתרבות המשפחה והאירוח. צוות החברה יודע לתכנן ולבצע את כל סוגי סגנונות העיצוב הרצויים ולהגשים כל חלום ירוק באופן מדויק לאופי הלקוח ומשפחתו כדוגמת מרחבים גדולים לגינה עם ילדים ומאידך פינת ישיבה גדולה לחובבי האירוח וכך הלאה.

נוסף לשירותי תכנון והקמת הגינה, החברה מציעה גם תחזוקה שוטפת של הגינה על ידי גננים ואנשי צוות מיומנים.

כתובת: זמיר 8 להבים

טלפון: 0523928242‏

מייל: [email protected]

אולי יעניין אותך גם

נמפיאה משתלות בע"מ

בית ועיצוב נמפיאה משתלות בע"מ חברת נמפיאה בע"מ הוקמה בשנת 1995 כחברת גינון ע"י תלמה אגמון ז"ל ויורם בן עמי. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון

לכתבה המלאה »
שלומי אלטיניובה - אדריכל נוף

שלומי אלטיניובה | אדריכל נוף

בית ועיצוב שלומי אלטיניובה – אדריכל נוף שלומי אלטיניובה מתמחה בתחום ביצוע ותכנון גינות בדירות גן ובבתים פרטים זה כעשור. שירותיו מתמקדים בתכנון, ביצוע ובניית

לכתבה המלאה »