בית ועיצוב

טלי דורה סטודיו לאדריכלות ועיצוב

סטודיו לאדריכלות ועיצוב בניהולה של טלי טורג’מן דורה עוסק בתכנון ועיצוב חללים בתחום הבנייה הפרטית והציבורית בארץ ובחו”ל זה כעשרים שנה.

בעלת המשרד, טלי טורג’מן דורה, טבעה את חותמה בכמה פרויקטים ייחודיים, בהם וילות ובתים פרטיים, בנייני משרדים, מרכזי עסקים, בתי ספר וגני ילדים, מרכזי בידור ופנאי, בתי קולנוע ועוד.

צוות הסטודיו מוביל ברמה אישית את הפרויקטים ואת תהליכי התכנון, ההגשה, העיצוב והפיקוח וכל זאת בגישה המשלבת בין החומר, הסביבה והרוח. התכנון ההוליסטי מתבצע תוך ראייה רחבה המתייחסת למכלול השלם של הפרויקט ומיושם בעזרת בחירת החומרים והקו העיצובי אשר יושפעו ממיקומו ואופיו של הפרויקט, התקציב שהוגדר ושיקולי אקלים וסביבה.

ביחד עם שמירה על עקרונות התכנון החופשיים מקפיד צוות המשרד על דיוק בפרטים וביצוע מושלם ומדוקדק של שלבי הפרויקט השונים. תהליך העבודה כולל ביצוע תחקיר רקע והראיונות, הגדרת מסגרת תקציב, ביקור מקדים באתר המיועד, עריכת סקיצות ראשוניות במספר חלופות, הגשת תכניות לאישור הרשויות, עיצוב, פיקוח והבאת הפרויקט לקו הגמר.

צוות הסטודיו מקפיד להתרענן בתפישות תכנוניות עדכניות ובטכנולוגיות בנייה ועיצוב מודרניות, כמו גם משלב בנייה ירוקה, פאנג-שוואי, תקנות נגישות לבעלי מוגבלויות, חומרי בנייה ועיצוב מודרניים מגוונים. הסטודיו כולו עובר הכשרות ועדכונים בשימוש בתוכנות מחשב מתקדמות ביותר לשרטוט וביצוע הדמיות תלת ממד המסייעות ליזם, או המשפחה – במקרה של בנייה פרטית, לשוטט במרחבי הפרויקט ולחוות את החוויה המלאה בטרם הונחה אפילו אבן הפינה.

כתובת: בית חרות, המדגרה

טלפון: 054-4966186

מייל: tali@arct.co.il

אתר: arct.co.il

אולי יעניין אותך גם

עומרי אהרון – אדריכלות

בית ועיצוב עומרי אהרון – אדריכלות עומרי אהרון, ב-12 שנים האחרונות חי ונושם את עולם העיצוב והתכנון ומאחוריו עשרות פרויקטים יוקרתיים שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון

לכתבה המלאה »

קותי הילל משרד אדריכלים

בית ועיצוב קותי הילל משרד אדריכלים משרד אדריכלים ‘קותי הילל’ קיים משנת 1999 והוקם על ידי האדריכל קותי הילל, בוגר תואר שני באדריכלות בברית המועצות.

לכתבה המלאה »

אהד יחיאלי I אדריכלים

בית ועיצוב אהד יחיאלי I אדריכלים סטודיו ‘אהד יחיאלי אדריכלים’ הוקם בשנת 2003 ומתמחה בבניית בתי יוקרה בסביבות עירוניות וכפריות, בדגש על איכות תכנון גבוהה

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?