בית ועיצוב

סטודיו בן רזניאלי מעצב פנים

סטודיו בן רזניאלי הוקם לפני כשבע שנים על ידי בן רזניאלי, בוגר מכללת אולטימה מקבוצת מרכז הבנייה הישראלי, מומחה בעיצוב פנים ותכנון אדריכלי עכשווי, חדשני ומודרני לחללים פרטיים ועסקיים. באמתחתו פרויקטים מגוונים הכוללים בתים פרטיים, דירות במגדלי יוקרה ופרויקטים בתחום העסקי. 

בן רזניאל

הסטודיו מאופיין בקו עיצוב נקי, ייחודי ויצירתי – משולב בהתאמה מושלמת לאופי הלקוח, לצרכיו ולחלל המבוקש והם אלה שהופכים כל פרויקט למרשים, מזמין ועוצמתי. הסטודיו מביא קשת עשירה של סגנונות שמהם הלקוח יכול לבחור ולאמץ על פי טעמו וצרכיו. גבריאל נוכח בכל פרויקט ומגיע עם צוות משלו הכולל נגרים, קבלן ביצוע, איש אלומיניום ואנשי מקצועי מגוונים על פי דרישה, תוך פיקוח מתמיד במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

הערכים של הסטודיו מתבססים על אסתטיקה, חדשנות, עוצמה, יוקרתיות, מקצועיות, תשוקה, הקשבה, אחריות וסבלנות – הם מרכיבי הלב של הסטודיו שאיתם הם מגיעים לכל פרויקט. ההרמוניה בין התכנון לעיצוב בחללים מודגשת בכל פרויקט ומאפיינת את הקו הייחודי של המשרד. העיצוב של בן רזניאלי משולב בעיצוב אינטואיטיבי – העבודה היא לא רק דרך המחשבה אלא גם דרך הבטן.

רזניאלי יודע להרגיש את המקום והחללים ומצליח ליצור את התחושות והאווירה שאותן מבקש הלקוח להביא במבנה תוך הקשבה מסורה והתייחסות לדרך לא פחות מהתוצאה. מטרתו היא לצאת מחוץ לקופסה, לא להתבסס על דברים סטנדרטיים, אך עדיין לשמור על קו מאוזן. בתהליך הוא לא מפחד להעז, שמרנות אינה התחום החזק אצלו והוא יודע להוביל את הלקוח ולשמור על תכנית התקציב שנבנית עוד בתחילת הפרויקט.

כתובת: סוקולוב 38 תל אביב

טלפון: 050-7873334

אתר: www.benraznieli.com

מייל: ben.raznieli@gmail.com

אולי יעניין אותך גם

ענת פרידמן מעצבת פנים

בית ועיצוב ענת פרידמן – מעצבת פנים ענת פרידמן, מעצבת פנים במקצועה, הקימה את משרד “מבט אחר” בשנת 2007 במטרה ברורה – להביא לעולם העיצוב

לכתבה המלאה »
אורי ביטון - עיצוב פנים

אורי ביטון – עיצוב פנים

בית ועיצוב אורי ביטון – עיצוב פנים  Ori Design Studio הינו סטודיו מוביל לעיצוב פנים ומונה צוות מעצבים ואדריכלים יצירתיים. הסטודיו הוקם על ידי אורי

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?