בית ועיצוב

מזל גלבוע | מעצבת פנים

מזל גלבוע בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים זה כעשור בתחום, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות, בתים דירות יוקרה.

חיה ונושמת עיצוב, חוקרת ומגלה מפעם לפעם חומרים ואלמנטים חדשים כדי לשלב בבית לקוחותיה, כמו כן, מבקרת בתערוכות לעיצוב פנים ברחבי העולם כדי להתעדכן במגמות עיצוב מובילות.

תהליך העבודה עם הלקוח מתחיל בשיחת היכרות מקצועית שמטרתה להגדיר צרכים, רצונות וחלומות. יחד נגבש את הקונצפט העיצובי של הבית ובחומרים והאלמנטים בהם נשתמש בתהליך. כל פרויקט מקבל תשומת לב משלו בתהליך התכנון וגיבוש הפרוגרמה. על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל של החלל והתכנון בהתאם לרצון, מזל משלבת את הרצון במתווה הקיים תוך התחשבות בתנאי השטח.

בתהליך נבחנות מספר סקיצות חלופיות עד לדיוק וגיבוש התכנית המתאימה ביותר ללקוח ולאורך חייו. סגנון העיצוב של מזל הוא מודרני, והיא אוהבת להכניס חומרים טבעיים כגון עץ, מתכת, אבן, כמו גם טקסטילים צבעוניים המכניסים חמימות ותחושה נינוחה בבית. מבחינתה המטבח הוא לב לבו של הבית  והיא שמה דגש על מראה פונקציונאלי ושילוב אמצעים טכנולוגיים ומשטחים חדשניים יעילים לשימוש, כגון תנורים דיגיטליים, פרזולים וחומרים מתקדמים ידידותיים וירוקים עמידים, אבן טבעית או משטחי פורצלן וכך הלאה.

גם לפיתוח החוץ ניתנת תשומת לב מיוחדת והתייחסות למרחבי הצמחייה, לריצוף, לחיפויים ולריהוט החוץ בגינות בבתים הפרטיים, במרפסות הפנטהאוזים ובדירות הגן.

כתובת: גני תקווה, דרך הבשמים 5

טלפון: 054-4716251

מייל: space4u.mazal@gmail.com

אולי יעניין אותך גם

אורי ביטון - עיצוב פנים

אורי ביטון – עיצוב פנים

בית ועיצוב אורי ביטון – עיצוב פנים  Ori Design Studio הינו סטודיו מוביל לעיצוב פנים ומונה צוות מעצבים ואדריכלים יצירתיים. הסטודיו הוקם על ידי אורי

לכתבה המלאה »
סגירת תפריט
נגישות
לוגו של וואטסאפ
תמונת פופאפ

משפצים את הבית? צריכים עזרה?